OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH (GOTHA)

Jobconsult Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Zgorzelec, Krótka 6A, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 8763 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH
DLA OSÓB BEZ UPRAWNIEŃ ORGANIZUJEMY SZKOLENIA

Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!

Miejsce pracy: 99867 Gotha (Turyngia)

OPIS STANOWISKA:

  •  załadunek oraz rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy;
  • komisjonowanie towarów za pomocą skanera;
  • przyjmowanie dostaw;
  • sortowanie, rozmieszczanie i układanie towaru;
  • inne prace logistyczne na magazynie.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • uprawnienia na wózek widłowy (jeżeli są);
  • dla osób bez uprawnień organizujemy szkolenia, badanie;
  • mile widzialnie doświadczenie w pracy jako operator wózka;
  • praca w systemie 2-zmianowym;
  • punktualność, samodzielność, dokładność;
  • znajomość procesów magazynowych.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 14,15 EUR/brutto;
  • zakwaterowanie w kwocie 320 euro/miesięcznie w mieszkaniach i pensjonatach, pokoje 2 i 3 osobowe, na miejscu kuchnia, łazienka, Wi-Fi-Internet;
  • transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy;
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych;
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia;
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy;
  • możliwość długoterminowej współpracy.

Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres:
Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
508 530 100, 786 963 736, 756 410 013

ul.Krótka 6A
59-900 Zgorzelec

 przycisk aplikuj

„JAKOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ, INDYWIDUALNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ”
…nie możesz lepiej podsumować usług naszej firmy.

Wspólnie z naszymi klientami opracowujemy rozwiązania personalne na miejscu dostosowane do Twoich potrzeb.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).