PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Niemiecka firma z ponad 10-letnim doświadczeniem obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY
MOTORYZACYJNEJ
Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!
Miejsce pracy: 07546 Gera (Turyngia)

OPIS STANOWISKA:

  • praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach;
  • obsługa ręcznych i zautomatyzowanych systemów produkcyjnych;
  • montaż i demontaż komponentów, uwzględnienie zleceń produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • pożądane doświadczenie w obróbce metali;
  • pożądane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej;
  • ogólna znajomość komputera (MS Office/SAP);
  • sumienna i samodzielna praca;
  • punktualność, samodzielność, dokładność;
  • pracy w systemie 3 zmianowym 06-14/ 14-22/ 22-06

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 10,45 € od 01.04.2022 - 10,88 € + dopłata branżowa;
  • zakwaterowanie w kwocie 270 euro/miesięcznie w mieszkaniach i pensjonatach (pokoje 2 i 3 osobowe, na miejscu kuchnia i łazienka;
  • transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy;
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych;
  • premie świąteczne i urlopowe;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia;
  • możliwość długoterminowej współpracy;
  • możliwość zatrudnienia również par.

Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres:

lub o kontakt pod numerem

T: +4850830100
T: +48786963736
T: +48756410013

ul.Krótka 6A
59-900 Zgorzelec

 przycisk aplikuj