Pracownik przy pakowaniu serów - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - Niemcy

Jobconsult Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Zgorzelec, Krótka 6A, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 8763 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Pracownik przy pakowaniu serów

Miejsce pracy: 06917 Jessen (Niemcy)

Oferujemy:

  • różnorodny zakres obowiązków,
  • nowoczesne miejsce pracy,
  • wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h,
  • dodatki za nadgodziny i nocne zmiany (25%), niedziele (50%) oraz w święta (100%),
  • systemie 2 i 3 zmianowym,
  • komfortowe zakwaterowanie,
  • legalne zatrudnienie przez niemiecką agencję pracy na niemiecką umowę o pracę,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • opiekę polskich koordynatorów.

Twoje zadania:

  • odbieranie produktu gotowego z linii produkcyjnej,
  • pakowanie, układanie produktu gotowego na palecie i przygotowywanie do wysyłki,
  • praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach,
  • pakowanie towaru,
  • układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki,
  • kontrola jakości.

Nasze oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • gotowość do pracy w niskiej temperaturze około +4 - +8C.

Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj 506 350 100, 786 963 736

 przycisk aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).