Koordynator

Agencja zatrudnienia

numer wpisu do rejestru: 8763
Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy osoby rekrutującej / koordynatora w Lipsku i okolicach.
Koordynator
Miejsce pracy: Lipsk 04103, Niemcy

Twoje zadania:

  • Działania przywódcze i koordynacyjne dla przydzielonej grupy pracowników
  • Planowanie i kontrola pracy
  • Planowanie grafiku transportu
  • Tłumaczenia ustne (niemiecki / polski)
  • Szkolenie i instruktaż pracowników
  • Wsparcie nowych pracowników w procedurach administracyjnych (np. bank, lekarz)
  • Planowanie urlopów
  • Kontakt z pracownikami
  • Wyszukiwanie kandydatów w Internecie

Oczekujemy

  • Dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość mediów społecznościowych
  • Niezawodność i punktualność
  • Zaangażowanie i wysoki stopień kultury osobistej
  • Zorganizowany styl pracy i talent organizacyjny
  • Prawo jazdy klasy B

Wzbudziliśmy twoje zainteresowanie?
Czekamy na Twoje dokumenty aplikacyjne!

Oferujemy

  • Pełny wymiar czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • 24 dni urlopu w pierwszym roku
  • Premia świąteczna i urlopowa
  • Możliwość uzyskania uprawnień szkoleniowca

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj 506 350 100, 786 963 736

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).