Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji - komfortowe warunki mieszkaniowe - Niemcy

Jobconsult Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej z siedzibą w Zgorzelec, Krótka 6A, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 8763 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

 Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

Miejsce pracy: Gotha (99867) / Lipsk (06258) / Meerane (08393) / Jessen (06917) /Hermsdorf 07696

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich,
  • kontrola jakości,
  • kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych,
  • odważanie produktów,
  • prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych.

Wymagania:

  • wytrzymałość fizyczna,
  • pełnoletność - wymóg konieczny,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziany własny samochód,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości minimalnej 13,50 Euro brutto/h,
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych +25% oraz za pracę w niedziele +50%,
  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych,
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora podczas trwania całej umowy,
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego,
  • komfortowe warunki mieszkaniowe,
  • wsparcie polskiego koordynatora,

Jesteś zainteresowany? Zaaplikuj do nas, czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj
508 530 100, 786 963 736

 przycisk aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).